Twój unikatowy e-sklep

Jeżeli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest proste w użytku i jednocześnie pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko po to, by dostarczyć naszym partnerom i ich klientom usługi na największym poziomie. Założenie e-sklepu na naszej platformie to gwarancja dostępu do narzędzi dopasowanych do rozmaitych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz dostaw, także do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, systemami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a jest to tylko część oferowanych przez nas rozwiązań.

Według prowadzonych przez nas statystyk, używanie przygotowanych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin każdego dnia. Nasi eksperci stale pracują nad aktualizacjami, abyś jako sprzedawca mógł skupić się na biznesie, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci dobrać właściwy plan, przystosowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo masz okazję wypróbowania naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Zobacz, że używanie jej jest naprawdę łatwe i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając e-sklep na Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś i masz chęć połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeśli planujesz zacząć zarabiać dodatkowo do wynagrodzenia, ale także sprawdzić plan na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Otwórz sklep internetowy na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej szczegółów.